H-H Smíchov

Nejbližší oddílová schůze v pondělí 25.2.2019, další 25.3.2019

Vývěska

Oddíl

Galerie

24 imrvére

Bylo, nebylo...

Poradna

Testy

Príma nápad

Vložte do úst

!od 18 let!

Chat

Koutek poesie

Dva na jedno téma

Výroční zprávy

Archiv

Odkazy

 

Zpráva o činnosti oddílu v sezóně 2004


      Do sezóny 2004 jsme vyjeli v nových dresech opatřených logy sponzorů. Náš dík patří především firmám Cykloservis U Tyrše a KV Elektro, které nás podpořily materiálně i finančně. Dres si za své finanční prostředky zakoupilo osmnáct z celkového počtu dvaceti členů. Tyto dresy spolu se znovuzavedením pravidelných schůzí výrazně přispěly ke zlepšení atmosféry v klubu. Podařilo se vytvořit kolektiv, jehož členové se setkávají nejen na poli sportovním.

      V oddílu výrazně převládli závodníci mladších ročníků. V oddíle přibyl junior Tomáš Mika, jehož výsledky jsou nadějí do budoucna. Jediný, kdo se pravidelně účastnil závodů Extraligy masters, byl Jan Novotný. Další veterán Miloš Zeman se zaměřil na účast v Jihočeské amatérské lize a Povltavském poháru. V obou seriálech se několikrát umístil na stupních vítězů, v Povltavském poháru skončil druhý v celkovém hodnocení.

      Dalšími dlouhodobými soutěžemi, jichž se každoročně účastníme, jsou pohár časovek do vrchu KPO a pohár CKKV. V obou těchto soutěžích jsme dosáhli v nemalé konkurenci pěkných výsledků. V poháru CKKV se do první desítky kromě K. Kuchlera probojoval ještě Tomáš Rychecký, v hodnocení KPO obsadil Kuchler celkové třetí místo, když byl v polovině závodů hodnocen mezi třemi nejlepšími.

      Těžištěm působnosti oddílu je již tradičně středočeská amatérská soutěž UAC, v níž náš závodník letos startoval stopatnáctkrát! V druhé divizi obsadili naši krásné šesté místo, když se dlouho drželi na třetí pozici. Přesto za sebou v konečném hodnocení zanechali více než dvacet dalších oddílů. Tento pěkný výsledek vybojovali především závodníci Jan Tiefenbach, Jan Svoboda, Dominik Severa, Tomáš Rychecký a Petr Novák, kteří se účastnili s chvályhodnou pravidelností. Petr Novák dokonce absolvoval všech dvaadvacet závodů této soutěže. V první divizi se Karel Kuchler dostal do první desítky v celkovém hodnocení, když se třikrát umístil na stupních vítězů. Ve druhé divizi obsadil Tomáš Rychecký druhé místo v kategorii do čtyřiceti let.

      Mezi závody, které nepatří do žádných soutěží, ale kde dosahujeme dobrých výsledků patří například tradiční Stodůlky – Karlštejn –Stodůlky a časovka do vrchu v Českém Brodě. Karel Kuchler se letos umístil na stupních vítězů v obou. Tento závodník letos startoval i na mezinárodním etapovém závodě Lidice, který bohužel narozdíl od loňska nedokončil.

      Kromě toho se mnozí účastnili různých cyklomaratonů (Král Šumavy, Mamut Tour, Jizerská padesátka…) a dalších akcí po celé České republice. Za zmínku stojí například vítězství v časovce družstev (Hýsek, Kuchler, Munzar) v České Lípě.

      V této době je také aktuální obhajoba vítězství v poháru firmy HSH, který spojuje dva závody horských kol a dva závody v přespolním běhu. Letos stanuli na stupních vítězů dokonce dva naši - prvního Kuchlera doplnil druhý Munzar. Těsně pod stupni skončil Petr Chlumský.

      Pokud jde o vnější prezentaci oddílu, můžeme se pochlubit ojedinělými webovými stránkami, které obsahují nadsázku, trochu humoru, mystifikaci i snahu o lidský pohled na sportovní zápolení. Jelikož byla zrušena naše vývěska na Smíchově, stávají se tyto stránky také důležitým prostředkem v komunikaci vedení se závodníky.


Za H-H Smíchov vypracoval
Kuler Kachler

V Praze 13.prosince 2004


NAHORU