H-H Smíchov

Nejbližší oddílová schůze v pondělí 25.2.2019, další 25.3.2019

Vývěska

Oddíl

Galerie

24 imrvére

Bylo, nebylo...

Poradna

Testy

Príma nápad

Vložte do úst

!od 18 let!

Chat

Koutek poesie

Dva na jedno téma

Výroční zprávy

Archiv

Odkazy

 

Zpráva o činnosti v roce 2002


      Vinou dlouhodobého zranění Karla Kuchlera, Davida Ducháče a Lucky Mašínové jsme neobhájili některé vynikající výsledky ze sezóny 2001. Jedná se především o vítězství jednotlivce i klubu v celoroční soutěži časovek do vrchu.
      Přesto můžeme být s výsledky v sezóně 2002 spokojeni. Obeslali jsme celkem 44 závodů po celé České republice. Závodilo celkem 19 členů klubu, 28x se naši závodníci umístili do třetího místa. Z toho 3x na prvním, 10x na druhém a 15x na třetím místě.
      Závodníci kategorie masters startovali i na mistrovství republiky v časovce a umístili se i v celoročním hodnocení této kategorie.
      Karel Kuchler a Zbyněk Munzar startovali v několika závodech Českého poháru v cyklistice, kde soutěžili s celou domácí špičkou.
      V soutěži časovek do vrchu jsme skončili na třetím místě mezi osmdesáti kluby! Ve svých kategoriích skončili Kuchler na čtvrtém, Munzar na devátém a Švehla na dvanáctém místě. Mašínová skončila mezi ženami čtvrtá, Jokl desátý mezi veterány.
      Nejvíce závodů, celkem čtrnáct, dokončil Karel Kuchler. Třináct závodů dokončili Zbyněk Munzar a Pavel Švehla. Následoval Rychecký, Horký a Novotný se dvanácti dokončenými závody.

Zprávu na základě došlých výsledků vypracoval v Praze dne 25. 2. 2003 Václav Horký

NAHORU