H-H Smíchov

Nejbližší oddílová schůze v pondělí 24.6.2019, další 29.7.2019

Vývěska

Oddíl

Galerie

24 imrvére

Bylo, nebylo...

Poradna

Testy

Príma nápad

Vložte do úst

!od 18 let!

Chat

Koutek poesie

Dva na jedno téma

Výroční zprávy

Archiv

Odkazy

 

Zpráva o činnosti v roce 2001 *


      Do 11. sezóny od založení klubu jsme vstoupili se stabilizovaným kádrem. Pouze Hana Ebertová, která se významně podílela na úspěšné jubilejní sezóně přestoupila.
      I tak ovšem můžeme být s výsledky 11. sezóny maximálně spokojeni. Za klub startovalo 20 závodníků, i když někteří jen v minimálním počtu závodů. Po hříchu se ale na úspěších kromě Ládi Novotného podíleli pouze naši mladší příslušníci v čele s Karlem Kuchlerem. Ten měl letos obdivuhodnou formu a téměř výhradně končil závody na čele startovního pole. Dále to byli: Lucka Mašínová, Zbyněk Munzar, Pavel Švehla a David Ducháč.
      V průběhu sezóny se přihlásili do klubu tři noví členové. Rychecký, Chlumský a Král. Jeden závod absolvoval i Matějovský, ale s ním pro následující sezónu nepočítám.
      Celkem oddíl obeslal 37 závodů v různých místech ČR. 28krát stanuli naši závodníci na stupních vítězů. Z toho 9krát na prvním, 12krát na druhém a 7 krát na třetím místě.
      V dlouhodobé soutěži UAC se naše Lucka Mašínová umístila na 2. Místě, Jana Marešová na 6. Místě. Kuchler obsadil celkově 5. Místo, klub skončil mezi 15ti šestý.
      V celoroční soutěži časovek do vrchu oddíl zvítězil mezi 86 oddíly. V absolutním pořadí zvítězil rovněž náš Kuchler, 4.skončil Munzar a 6. Švehla. Je jen škoda, že se těchto závodů nezúčastnilo více našich, jelikož jsou všechny v těsné blízkosti Prahy.
      Stínem tedy zůstává malá účast na závodech starších našich příslušníků, bří Majerů, Jokla, Hirschfelda a nakonec i Horkého. A také to, že jsme naprosto vynechali soutěž Master CSC!! A to je také hlavním úkolem pro příští sezónu. Zúčastňovat se více závodů CSC.

Zpracoval 23.11.2001
Horký Václav

* Někteří členové odevzdávali seznamy závodů ještě U Žbánků. Především z tohoto důvodu bude zpráva patrně ještě přepracována, aby se upřesnily pasáže o obeslaných soutěžích atd. (pozn.red.)

NAHORU